Rehau Smart Guard

04 Mart 2021 Perşembe

Klasik alarm sistemleri devreye girinceye kadar evler genellikle zarar görmüş oluyor. Klasik alarm sistemleri sadece hırsız evin içine girdiğinde çalışır, bu da pencerelerin ve kapıların çoktan hasar görmüş olacağı anlamına gelir. Bu nedenle hırsızlar sadece para ve değerli eşyaları çalmak bir kenara, ev sahiplerinin kendi yuvalarında güvensiz hissetmelerine sebep olurlar.

REHAU Smart Guard

Güvenliğin yeni tasarımı

Akıllı algılama sensörleri sayesinde potansiyel hırsızlık girişimleri tespit edilir ve önlenir.

Görsel ve sesli sinyaller, hırsıza içeri girmeye çalışmayı hiç denememesi gerektiği yönünde işaretler verir. REHAU Smart Guard, bu özellikleriyle diğer klasik alarm sistemlerinden çok daha üstündür.

Güçlü siren sesi

Smart Guard System plus

Acil bir durumda iç mekanda alarm çalmasını sağlayacak etkili sirenler, görsel ve sesli ön uyarı sistemine son derece kolay bir şekilde eklenebilir. Alarm sireni telsiz bağlantısı üzerinden çalışır, kablo kurulumuna gerek yoktur. Kullanımı kolay ve etkisi çok yüksektir. System plus, sabit montajlı bir telsiz şalter üzerinden devreye sokulur ve devre dışı bırakılır.

İç mekan alarmı:

Gerçek bir hırsızlık durumunda ilave olarak devreye giren iç mekan alarmı. Zarif tasarım için kompakt yapı şekli. 90 desibel alarm sesi seviyesi – elektrikli testere kadar yüksek ses.

Rehau Smart Guard PDF İndir

Niyazi Bey Konakları Tercihini Yaptı

04 Mart 2021 Perşembe

Hızla değerlenen yatırım bölgesi Şile'de bulunan Niyazi Bey Konakları Ova Yapı ile işbirliğine devam ediyor.

Mista Bosphorus Projesi Tamamlandı

04 Mart 2021 Perşembe

İstanbul’un seçkin semti Beşiktaş’ta; muhteşem boğaz manzarasına hakim 5 bloktan oluşan...