Fikirtepe Optimist

27 Mart 2023 Pazartesi

Kadıköy' ün cazibe merkezi olacak projemiz ile ilçenin dokusuyla bütünleşik bir proje inşa ediyoruz. Konumu itibariyle Fikirtepe'nin görünen yüzü olmaya hazırlanan projemiz, farklı mimarisi ve kalitesiyle, Fikirtepe'yi en iyi şekilde tanıtacak bir proje olacak ve Fikirtepe'yi Kadıköy'ün kalbi haline getirecektir.

Geçmişten gelen doğa tutkumuzu, geleceğe taşımayı hedef edinerek yola çıktığımız projemizde, şehrin merkezinde modern yaşam ile doğa hayatını bir arada yaşama fırsatı yakalayacaksınız.

fikirtepe optimist

İhtiyacınız olan her türlü sosyal alana site içerisinde ulaşabileceğiniz evinizden, bir an bile ayrılmak istemeyeceksiniz. Siz sevdiklerinizle vakit geçirirken, çocuklarınızın doğa içerisinde, güvenli bir şekilde büyüyor olmasının huzurunu yaşayacaksınız.

Fikirtepe Mahallesi’nde yer alan 2207- 2208- 2209- 2220 nolu adalarda, 78 parsel üzerinde, toplamda 13.416,46 m2’ lik arsa alanına sahip yapı adası üzerinde inşa edilecek, rezidans kalitesinde tasarlanacak olan projede yaklaşık olarak 700 konut bulunacak, zemin katlarda ticari alanlar, yaşam merkezi ve home ofisler yer alacaktır.

Proje alanının O-1 Otoyolu’na paralel konumlu olması, projenin ve özellikle projedeki ticari alanların reklam olanağını önemli ölçüde arttırmakta, konumu ve ulaşım olanaklarının fazla olması, projemizin Fikirtepe’deki en önemli ve değerli projelerin başında yer almasını sağlamaktadır.

Şehr-i Sefa Konakları

05 Nisan 2023 Çarşamba

İstanbul, Çamlıca'da yapımı tamamlanan Şehr-i Sefa Konakları Ova Yapı ile işbirliğine devam ediyor.

Rehau Smart Guard

04 Mart 2021 Perşembe

Klasik alarm sistemleri devreye girinceye kadar evler genellikle zarar görmüş oluyor. Klasik alarm sistemleri sadece hırsız evin içine girdiğinde çalışır...

Niyazi Bey Konakları Tercihini Yaptı

04 Mart 2021 Perşembe

Hızla değerlenen yatırım bölgesi Şile'de bulunan Niyazi Bey Konakları Ova Yapı ile işbirliğine devam ediyor.

Mista Bosphorus Projesi Tamamlandı

04 Mart 2021 Perşembe

İstanbul’un seçkin semti Beşiktaş’ta; muhteşem boğaz manzarasına hakim 5 bloktan oluşan...