BİZ KİMİZ?

Hakkımızda

Firmamız İstanbul' da 1998 yılında kurulmuş olup 25 yıldır sektörün içinde yetişmiş deneyimli kadrosu ile yoluna devam etmektedir. Son teknoloji makineler kullanarak Rehau Pencere Sistemleri ve ASAŞ Alüminyum Sistemlerini üreterek müşterilerimize sunuyoruz. Ovayapı 1500 m2 alan üzerinde kurulmuş olup 40 personel ile günlük 120 adet pencere üretim kapasitesine sahiptir. Üretiminin %25ini Avrupa ve Orta Doğu ülkelerine ihracat yapmaktadır. Ovayapı kaliteyi uygun fiyata müşterisine ulaştırmayı hedeflemektedir. Sektöründeki son teknoloji ve gelişmeleri takip etmektedir. Bizim için en iyi reklam referanslarımızdır.

Vizyonumuz

Firmamızı sektörün en üst seviyelerine getirmek. İş süreçlerimizde ve iş sistemlerimizde sürekli iyileşmeyi destekleyen operasyonel mükemmellik kültürünü devam ettirmek. Ulusal ve uluslararası piyasada markalaşmak. İnsan kaynaklarına ve ileri teknolojiye yatırıma devam etmek. Topluma ve çevreye duyarlı, paydaşlarının mutluluğunu ilke edinen, takım ruhuna sahip çalışanları ile gelişen teknolojiyi kullanarak sürdürülebilir kalkınma ilkesi ışığında marka olmak.

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizle her zaman sizlerin ilk tercihi olmak. Teknolojik yenilikleri takip ederek sizlere en üst kalitede ürünler sunmak. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak. Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve hissedarlarımız için değer yaratan bir firma olmak. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. Dürüstlük, güvenirlik, erdemlilik ve yenilikçilik temel ticari prensiplerimizden dolayı canlı hayatı olumsuz etkilememek, çevreyi kirletmemek için gerekli tedbirleri almak.