Ana Sayfa > Geneo Inovent >

Geneo Inovent


Kolay ve sağlıklı yaşam

Pencereler kapalı iken sağlıklı bir oda ortamı ve temiz hava sağlar Herkes kendini evinde rahat hissetmek- yani konforlu ve özellikle de sağlıklı bir ortamda yaşamak ister. Neme, sağlık açısından zararlı küflere, trafik gürültüsüne, alerjenlere ve hırsızlara evinizde yer yoktur.
Peki, bunları nasıl dışarı atarak ya da içeri girmelerini engelleyerek, sağlıklı ve temiz bir ortam havası sağlayabiliriz?

REHAU’nun Çözümü


GENEO INOVENT tamamıyla entegre havalandırma sistemi sayesinde pencereler kapalı iken bile temiz hava sağlar.
 • Nem ve küfü önler.
 • Gürültü dışarıda kalır.
 • Hırsızlar eve giremez.
 • Sağlığınız için uygun sistem
 • GENEO INOVENT sağlıklı, rahat, güvenli ve konforlu hava sağlar.

  Temiz hava ile küfü önleyin

  GENEO INOVENT mükemmel bir hava değişimi sağlar. Evlerde zaman içinde küf artmaktadır ve sağlığı tehlikeye atmaktadır: Havadaki sporların solunması özellikle çocuklarda ciddi hastalıklara ve alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Toplumun 41% evde küf sorunu yaşamaktadır:

  Küf (Mantar) Tehlikesi

  Yüksek nem, kötü yalıtım ve yetersiz hava değişiminden kaynaklanan küf oluşumu, özellikle de banyoda, mutfakta ve - daha da tehlikelisi- yatak odasında ve çocuk odasında meydana gelir.
 • Düzenli olarak manüel havalandırma günlük yaşamda imkansızdır.
 • 20 dakika: Sabahları havalandırın
 • Günde birkaç kez: Odanın havasının tamamen değişmesini sağlar (tüm pencerelerin aynı anda açılması)
 • Her havalandırmada: kaloriferleri kapatarak enerji kaybını önleyin
 • Kaynak: Verbraucherzentrale Bundesverband e.V.

  Die praktische Lösung: GENEO INOVENT

  Ständiges, zeitraubendes und mühsames Lüften gehört der Vergangenheit an: GENEO INOVENT transportiert automatisch Feuchtigkeit nach außen und lässt frische, temperierte sowie gefilterte Luft hinein – rund um die Uhr und bei geschlossenem Fenster. Das bedeutet auch: weniger Energieverlust.

  Isı yalıtımı

  Huzur ve sakinliğin tadını çıkarın

  GENEO INOVENT temiz havayı içeriye alırken, gürültüyü dışarıda bırakır Temiz hava hem konsantrasyon, hem rahatlama hem de sağlıklı bir uyku için önemlidir. Huzur ise daha da önemlidir. Ancak trafik gürültüsü bu özellikleri ortadan kaldırır. Neyse ki artık GENEO INOVENT var: Pencereniz kapalı iken bile temiz hava sağlar. Böylece gürültüyü dışarıda bırakırken sakinlik ve huzurun keyfini çıkarırsınız. Toplumun %20’si gürültü nedeniyle pencere açıkken uyuyamamaktadır.

  Artık gürültü yok!

  Geneo INOVENT Pencereler kapalı iken bile havalandırma yapar ve gece gündüz ihtiyacınız olan sessizliği sağlar.

  Güvenlik

  Güvenli bir şekilde konforu hissedeceksiniz  GENEO INOVENT hırsızlıklara karşı koruma sağlar.

  Hırsızlık olayları her yıl giderek artmaktadır. Yukarıdan açılan pencereler ve kapılar adeta hırsızlara davetiye çıkarmaktadır. GENEO INOVENT artık buna son vermektedir; çünkü pencere kapalı iken dahi havalandırma sağlar.

  Hırsızları değil sadece temiz havayı içeri alın.

  Hırsızların evinize girmesi sadece maddi hasara değil, aynı zamanda sevdiğiniz eşyaların kaybolmasına neden olur ve aynı zamanda güvensizlik hissi yaratır. Hırsızlık korkusunu unutun.

  Artık bütün gün evin dışında olanlar temiz havadan mahrum kalmak zorunda değildir: OVENT entegre hava sistemine sahip olan GENEO INOVENT, pencere kapalı iken havalandırma sağladığından bu duruma son vermektedir.

  Güvenli bir şekilde havalandırma sağlar  Üstten açılan pencereler, açık pencerelerdir ve hırsızlar için herhangi bir engel teşkil etmezler.
  GENEO INOVENT her gün 24 saat boyunca pencere kapalı iken havalandırma yapar ve böylece daha fazla direnç sağlar (RC 2’ye kadar Direnç Sınıfı). Zahmetli ve zaman alan işlemler, hırsızları yıldırmaktadır.

  Çalışma Şekli  Montaj  Az masraf ile büyük performans sağlar

  Çok kısa sürede monte edilebilen yepyeni pencereler

  GENEO INOVENT pencerelerin montajı sadece kolay değil; aynı zamanda 2-3 saat gibi kısa bir sürede gerçekleştirilebilmektedir. GENEO INOVENT pencere havalandırma sisteminin çerçevesi tamamen gömülü olduğundan, montaj için duvarda herhangi bir sıva işlemi gerekli değildir. Tertemiz ve kolay bir işlem sağlar! GENEO INOVENT hızlı ve temiz bir şekilde monte edilebilir.
  Pencere değişimi üç basit işlemle gerçekleştirilir:
  Ova Yapı İnş. San. Tic. Ltd. Şti.